Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce. Ważenie za nami [ZDJĘCIA]

Sporty walki 03 listopada 2023 1 Komentarz

Za nami oficjalne ważenie przed galą Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce. Podczas ważenia poznaliśmy głównych aktorów tego widowiska. Atmosfera? Spokój i fair play, bez zbędnego napięcia!

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów - turniej i walka derbowa

Widzowie Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów będą świadkami turnieju K1 w kategorii do 63,5 kg wśród juniorów młodszych. W walkach półfinałowych zmierzą się Sebastian Jakubowski (Fight Academy Ostrołęka) z Antonim Banaszkiem (Kuźnia Mistrzów Wyszków) oraz Wiktor Świrko (Kickboxing Bartoszyce) oraz Hubert Spinek (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka).

W walce K1 junior młodszy do 71 kg Igor Pietrzak z Victorii Ostrołęka zmierzy się z Bartoszem Zapadką z Fight Academy Ostrołęka.

Walka derbowa, co Igor Pietrzak skomentował na ważeniu, jako coś, co dodaje kolorytu temu pojedynkowi. Z kolei Bartosz Zapadka stwierdził, że jest dobrze przygotowany do walki w formule K1, pokaże coś dobrego stójkowo i będzie to dobre widowisko.

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów - będzie się działo!

W jedynym bokserskim zestawieniu na Kuźni zmierzą się Kamil Górski z Kuźni Mistrzów Wyszków i Mateusz Prus z Fight Academy Ostrołęka. Waga super ciężka, będą grzmoty!

W K1 pro am do 67 kg Przemysław Szczuczyński (Academia Gorila Ostrów Maz.) zmierzy się z Bartłomiejem Rykaczewskim (Kuźnia Mistrzów Wyszków).

W amatorskiej walce K1 do 67 kg Marcel Piersa, oczywiście z Fight Academy Ostrołęka, zmierzy się z Igorem Greczelem z Piekar Śląskich.

- Mam nadzieję, że doping będzie taki sam jak rok temu i dzięki temu uda się wygrać - powiedział reprezentant Ostrołęki, który liczy na wsparcie fanów. Jego rywal przyznał, że "jest presja", ale wydaje mu się, że podoła! W tej walce będzie się działo...

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów - międzynarodowy main event

W kolejnej walce w formule K1 pro am do 75 kg Szymon Orzoł z Fight Academy Ostrołęka zmierzy się z Kacprem Kaszubą z Panzera Suwałki. W tej samej formule, ale w wadze do 91 kg Filip Falkowski z Victorii Ostrołęka zmierzy się z Cezarym Piwowarkiem, reprezentantem Fight Center Dobre Miasto.

W walce K1 pro am do 71 kg Dominik Gręda z Victorii Ostrołęka zawalczy z Antonim Predygierem z Aligatores Warszawa. Pierwotnie w tym zestawieniu miał pojawić się Emil Chorążewicz, lecz w ostatniej chwili wskoczył za niego Dominik Gręda. Antoni Predygier stwierdził, że utrudnieniem dla niego była odwrotna pozycja Emila, a przy Dominiku nie robi to żadnego znaczenia... Zobaczymy!

Kolejne zestawienie w K1 pro am do 67 kg tworzą Wiktor Dmochowski z Fight Adacemy Ostrołęka oraz Mateusz Siudak z Piekar Śląskich.

W main event gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów będziemy mieli starcie międzynarodowe: Karol Łasiewicki z Fight Academy Ostrołęka zmierzy się z Evaldasem Beleisisem z Litwy, reprezentującym Iron Sky Gym Kowno.

W sobotę o godzinie 10:15 wystartuje Liga Sportów Walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W ramach tej inicjatywy zaplanowano potężną dawkę zestawień w boksie oraz K1, również z ostrołęckimi akcentami. Wstęp na ligę jest bezpłatny. Główna Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety do nabycia w siedzibie Fight Academy Ostrołęka ul. Prądzyńskiego 6 (Hala Targowa Feniks 1 piętro) oraz Restauracji GatkaSzmatka ul. B. Głowackiego 32 w Ostrołęce. Będą do nabycia także w hali przed galą!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
18:06, 04 listopada 2023

Jakub

Dostępna będzie transmisja z gali głównej ?

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.