Kurpiowska Liga Oldboy. W 9. kolejce poznaliśmy mistrza [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 17 czerwca 2022 3 Komentarze

LZS Łęg Przedmiejski bardzo chciał wygrać, jednak skupienie i opanowanie drużyny Tamers Olszewo-Borki przyniosło rozstrzygnięcie tej edycji Kurpiowskiej Ligi Oldboy.

Pierwszy mecz w Dylewie w środę 15 czerwca zagrała ekipa z LZS Obierwia z Baranowem. To może i niespodzianka, bo wynik 3:6 (0:4).

- Obierwia bez ducha walki, gdyż czuła że już ma III miejsce, chyba oddała mecz rywalom - wskazują organizatorzy.

W drugim spotkaniu bardzo ciekawie Orły z Turośli walczyły do końca, ale Chudek okazał się lepszy i mecz kończy się 1:2 (1:0). Spotkanie na szczycie rozpoczęło się od okrzyku ekipy z Łęgu: "Kto wygra mecz!?". W pierwszej połowie nerwowo i tylko 1:0 dla ekipy z gminy Lelis. Jednak w drugiej połowie opanowanie i spokojne podejście do rywala przyniosło rozstrzygnięcie z sukcesem dla drużyny Tamers Olszewo-Borki 6:3. Tak więc mamy już mistrza pierwszej edycji KLO to weterani z Olszewo-Borek jadą na wakacje z szampanem.

Już za tydzień w piątek 24.06. ostatnia kolejka na boisku orlik w Obierwi. Następnie oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród na placu wiejskim w Aleksandrowie.