"Kurpiowski Jantar" już w sobotę! Zagraj w ringo

Inne 10 czerwca 2014 0 Komentarzy

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Nasiadki" zaprasza na ogólnopolski turniej w ringo pod nazwą "Kurpiowski Jantar". Turniej odbędzie się już 14 czerwca w Szafarczyskach.

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Nasiadki" zaprasza na ogólnopolski turniej w ringo pod nazwą "Kurpiowski Jantar". Turniej odbędzie się już 14 czerwca w Szafarczyskach.

W zawodach uczestniczyć mogą reprezentacje szkół i LUKS z terenu powiatu ostrołęckiego, zawodnicy niezrzeszeni oraz zaproszone ekipy zrzeszone w Polskim Towarzystwie Ringo. Zawodnik może startować w jednej kategorii indywidualnej i jednej drużynowej. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami Polskiego Towarzystwa Ringo. System rozgrywek ustala sędzia główny w zależności od ilości zgłoszeń.

Zgłoszenia: 09-13.06.2014 sp.nasiadki@interia.pl,   luks.nasiadki@interia.pl
tel/ fax: 0 29 761 10 28- sekretariat SP w Nasiadkach,  tel: 602 55 33 83- Sylwia Smilgin-Kamińska

Nagrody: w grach singlowych dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziane są medale, oraz dyplomy; dla zwycięzców – puchary, okolicznościowe koszulki; w grach drużynowych dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziane są medale, oraz dyplomy; dla zwycięzców – puchary, okolicznościowe koszulki. Sędzia główny wybierze najlepszego zawodnika i najlepszą zawodniczkę turnieju, którzy otrzymają nagrody specjalne- puchar z symbolem turnieju.

Organizator turnieju: Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Nasiadki” przy wsparciu finansowym
Powiatu Ostrołęckiego. Współorganizatorzy: Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie, Sołectwo w Szafarczyskach, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach, Polskie Towarzystwo Ringo.

Fundatorzy nagród: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie, LUKS „Nasiadki”.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.