Legia pokonała APN w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 20 września 2016 4 Komentarze

Nieczęsto zdarza się, że do Ostrołęki przyjeżdża Legia Warszawa. Młodzież aktualnego mistrza Polski pojawiła się w sobotnie południe na meczu ligowym z APN Ostrołęka. Legioniści pokonali ostrołęczan 4:0. Zobacz zdjęcia.

Nieczęsto zdarza się, że do Ostrołęki przyjeżdża Legia Warszawa. Młodzież aktualnego mistrza Polski pojawiła się w sobotnie południe na meczu ligowym z APN Ostrołęka. Legioniści pokonali ostrołęczan 4:0. Zobacz zdjęcia.

Mecz ligi wojewódzkiej trampkarzy z rocznika 2003 przyciągnął na stadion przy ul. Partyzantów ok. 100 widzów. Część z nich stanowili wierni rodzice-kibice APN-u oraz zawodnicy innych grup młodzieżowych w klubie, na innych zadziałała z kolei magia nazwy "Legia". Najsłynniejszy polski klub reprezentowany był przez podopiecznych trenera Sebastiana Różyckiego.

Już na początku meczu Legia strzeliła bramkę, lecz później gra się uspokoiła, a gracze trenowani przez Marcina Romana i Piotra Wiskiego coraz częściej próbowali ataków. Do przerwy, mimo starań APN, wynik nie uległ jednak zmianie. W drugiej połowie goście z Warszawy strzelili jeszcze trzy bramki i odnieśli czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Dla piłkarzy APN-u była to trzecia porażka. Bramki dla Legii w meczu z ostrołęckim zespołem strzelali: Marcel Niesłuchowski (dwie), Dawid Papazjan i Kacper Skwierczyński. Z innych ciekawostek warto nadmienić, że w zespole Legii zagrał syn znanego trenera piłkarskiego Leszka Ojrzyńskiego - Jakub.

Sobotnie starcie pokazało jednak, że mecze młodzieży w naszym mieście mogą być także dobrymi widowiskami. Kibice żywiołowo reagowali na każde udane zagranie zespołu gospodarzy, a trzeba też przyznać, że młodzi piłkarze mogli liczyć na doping takiej liczby kibiców, jaka czasami nie przychodzi na rozgrywki ich dużo starszych "kolegów po fachu". Oby taki trend się utrzymał, nie tylko na meczu z Legią.

Skład APN Ostrołęka: Kacper Stepnowski – Konrad Drężek, Piotr Madrak, Andranik Petrosjan, Kacper Niedźwiecki – Kacper Piórkowski, Jan Białobrzeski, Patryk Bielewicz – Mateusz Majbański, Kevin Karwowski, Olaf Bartkiewicz. Zagrali też: Krystian Marciniak – Mieszko Grodzki, Szymon Szczepanek, Adam Szklanko.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
13:00, 20 września 2016

Ko

Śmiać się czy płakać??


...
15:58, 20 września 2016

Gość

Widać jaki poziom szkolenia jest w Ostrołęce nie tylko w tym przypadku. Niestety niski. Czas na zmiany, ale w to należy włożyć więcej inicjatywy tych stowarzyszeń a miasto powinno ściągać Fachowców i dobrze opłacać, aby nie było różnic kilku klas jak to ma miejsce w seniorskiej piłce i najmłodszych.
bo czy skorupka nasiąknie to...


...
16:45, 20 września 2016

Gość

mecz był dobry, maks na 2-0 dla Legii. dodajmy ze Legia moze sobie sciagnac kogo chce z Polski juz w takich rocznikach (popatrzcie na miejsce urodzenia ich zawodnikow - Katowice, Rybnik, Olsztyn, Gdańsk)


...
17:55, 21 września 2016

Domel

Nie powinno się oceniać zespołu niebędąc na meczu.Ten kto napisał śmiać się czy płakać to pajac który g.....o wie o piłce.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.