Lekkoatleci OKLA Ostrołęka na obozie w Olecku

Lekkoatletyka 27 sierpnia 2019 1 Komentarz

Reprezentanci OKLA Ostrołęka pod wodzą trenera Bartosza Witkowskiego oraz trenerów z Białegostoku i Łomży przebywają na obozie sportowym w Olecku, gdzie szlifują formę do nowego sezonu.Na obozie w Olecku trenują: Kornelia Zbiczyńska, Kornelia Szymczyk, Klaudia Głażewska, Eliasz Napiórkowski, Dariusz Łoniewski, Tobiasz Wojciechowski i Dominik Kowalczyk. Ten ostatni to zawodnik, który uzyskał już wynik kwalifikujący go do biegu na 1000 metrów na Mistrzostwach Polski U16.

Obozowicze w większości grupa młodzików, przygotowująca się do startów w międzywojewódzkich mistrzostwach U16 (7 września w Olecku) oraz Mistrzostwach Polski U 16 (21-22 września w Tarnowie). Na obozie trenuje też Sebastian Moszczyński, który w najbliższy weekend wystartuje w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Siedlcach.

Na zakończenie obozu - 30 sierpnia - zawodnicy i zawodniczki OKLA wystartują w zawodach w Olecku. Opiekę nad reprezentantami OKLA sprawuje trener Bartosz Witkowski, któremu pomagają trenerzy Wiktor Gryniewicz z KS Podlasie Białystok oraz Jan Kotowski z Narew Kurpiewski Łomża.

Jak widzimy na klubowych mediach społecznościowych, jest czas na treningi, ale i na relaks oraz wypoczynek. Oczywiście aktywny!Życzymy udanych ostatnich dni obozu i przede wszystkim wypracowania mistrzowskiej formy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
09:26, 28 sierpnia 2019

Gość

Proszę tylko spokojnie płynąć tą motorówką bo o wypadek nie trudno

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.