Wychowanka Nike Ostrołęka wzmocniła Gedanię Gdańsk. Celem - awans

Siatkówka 24 stycznia 2023 0 Komentarzy

Gabriela Lendzioszek, wychowanka OTPS Nike Ostrołęka, została nową zawodniczką drugoligowej Gedanii Gdańsk. Przygodę z gdańskim klubem ostrołęczanka rozpoczęła także od wizyty... w telewizji.

Gabriela Lendzioszek to wychowanka Nike Ostrołęka

Gabriela Lendzioszek to jedna z najbardziej utytułowanych wychowanek Nike. Jest młodzieżową reprezentantką Polski, uczestniczką Mistrzostw Świata U20, wielokrotną medalistką młodzieżowych mistrzostw kraju. Od niedawna - nową zawodniczką Gedanii Gdańsk, gdzie witana była z dużym entuzjazmem.

"Doświadczenie boiskowe naszej nowej atakującej będzie bardzo cenne w dalszej walce o 1. Ligę" - wskazała Gedania w komunikacie, witając Gabrysię w klubie.

Nowa zawodniczka Gedanii pojawiła się także w telewizji TVP Gdańsk, gdzie mówiła o swoim transferze do klubu ze stolicy województwa pomorskiego. - Myślę, że to najlepsze miejsce na powrót po rocznej przerwie. Wydaje mi się, że ta drużyna awansuje do I ligi i chciałabym w tym pomóc - stwierdziła Lendzioszek.

Ostrołęczanka już trzeci tydzień trenuje z Gedanią. Stwierdziła, że w drużynie jest świetna atmosfera i podoba jej się w Gdańsku. - Jest mała presja, wracam po przerwie i chciałabym dać z siebie jak najwięcej, pomóc zespołowi - powiedziała.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.