zdjecie 1233
zdjecie 1233

Lendzioszek zwyciężczynią Turnieju Nadziei Olimpijskich

Siatkówka 30 czerwca 2017 3 Komentarze

Zawodniczka Nike Ostrołęka Gabriela Lendzioszek pojechała na kolejny ciekawy turniej z reprezentacją Polski do lat 16. Siatkarka z Ostrołęki miała okazję wziąć udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Puchovie. Polki wygrały cały turniej, wyprzedzając m.in. przyszłe uczestniczki Mistrzostw Europy.

W słowackim Puchovie rywalizowało sześć drużyn U16: Węgry, Izrael, Czechy, Finlandia, Słowacja oraz Polska. To właśnie biało-czerwone okazały się najlepsze w całej rywalizacji, pokonując 3:0 Węgry, 3:0 Czechy, 3:0 Izrael, 3:0 Słowację i ponosząc porażkę 1:3 z Finlandią.

Jedną z zawodniczek reprezentacji Polski była oczywiście siatkarka OTPS Nike Ostrołęka Gabriela Lendzioszek. Młoda ostrołęczanka od dawna zyskuje uznanie trenera Andrzeja Pecia. Turniej Nadziei Olimpijskich na Słowacji był dla dwóch ekip (Finlandia, Czechy) elementem przygotowań do Mistrzostw Europy U16, które odbędą się w lipcu w Bułgarii, pozostałe drużyny mogły sprawdzić formę z mocnymi rówieśniczkami. Jak się okazuje, Polki wypadły całkiem okazale. Oby tak dalej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
16:40, 01 lipca 2017

Koleżanka

Brawoooogabissss????


...
16:40, 01 lipca 2017

Koleżanka

Brawoooogabisss


...
00:16, 02 lipca 2017

Kolega

A Krzysztof Kowalski? Który był 2 z drużyna mężczyzn w tym samym turnieju? Chłopak trenuje w Ostrołęce i nic o nim nie słuchac  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.