Letni Bieg Po Plaży już w niedzielę (zapisy)

Lekkoatletyka 20 sierpnia 2019 0 Komentarzy

Już w niedzielę 25 sierpnia 2019r. na plaży w Ostrołęce odbędzie się Letni Bieg po Plaży. Organizatorem biegu jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Miasto Ostrołęka.Trasa biegu poprowadzona będzie w okolicach, plaży i wału oraz obszarze błoni nad rzeką Narew, start i meta w okolicy sceny przy ulicy Wioślarskiej. Trasą biegu będzie wytyczone okrążenie ok. 2 km z naturalnymi przeszkodami, takimi jak: schodki, piasek na plaży, woda w rzece Narew i inne, jednak nie wymagające umiejętności przenoszenia czegokolwiek. Odbędzie się wyłącznie bieganie.

Start biegu dziecięcego do 14 roku życia nastąpi o godz. 11:00, natomiast biegu open ok. godziny 11:30.
Dzieci do 14 roku życia pobiegną jedną rundę, a dorośli trzy okrążenia.

Trwają elektroniczne zapisy na bieg do 22.08.2019r., po tym terminie będzie możliwość zapisów wyłącznie w Biurze Zawodów, które będzie czynne od 8:00-10:40.

Na wszystkich zawodników czekać będą na mecie okolicznościowe medale oraz dla najlepszych zawodników puchary i statuetki. Nagrodzeni zostaną również najmłodsi uczestnicy biegu wśród dziewcząt i chłopców.

Patronat nad zawodami objęli Prezydent miasta Ostrołęki Łukasz Kulik i Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki.

Zapisy i regulamin zawodów znajdziecie tutaj.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.