Lider zatrzymany w Ołdakach! Ważne zwycięstwo [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 22 września 2024 0 Komentarzy

W niezwykle dramatycznym meczu ligi okręgowej, ULKS Ołdaki pokonał na własnym boisku faworyzowaną ekipę MKS Ciechanów 2:1.

Pierwsza połowa nie przyniosła rozstrzygnięcia, choć kibice byli świadkami wielu emocjonujących akcji. Emocji z bramkami nie zabrakło za to w drugiej połowie...

W 61. minucie to goście cieszyli się z prowadzenia. Kamil Olszewski wykorzystał zamieszanie w polu karnym Ołdak i otworzył wynik spotkania. Gospodarze nie poddali się jednak i rzucili wszystkie siły do ataku, chcąc odrobić straty.

W 78. minucie Damian Szabłowski doprowadził do wyrównania. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, Adrian Mleczek zdobył zwycięską bramkę dla gospodarzy. Jego gol sprawił, że na twarzach zawodników i kibiców Ołdak pojawiły się szerokie uśmiechy. Trudno się nie cieszyć, skoro pokonuje się niepokonaną dotąd ekipę!

To była prawdziwa wojna na boisku. Ołdaki pokazały charakter i walczyły do ostatniej sekundy, odrabiając straty i zdobywając trzy niezwykle cenne punkty. Zwycięstwo nad faworytem jest ogromnym sukcesem dla zespołu z gminy Rzekuń.

ULKS Ołdaki - MKS Ciechanów 2:1 (0:0)

ULKS: Dąbkowski - Ciecierski, Małkowski (70. Chaberek), Banach (88. Florczykowski), Gawek (46. Gałecki), R. Szabłowski (46. Szymczyk), Siemborski, D. Szabłowski, Szulnicki (46. Skowroński), Żerański, Brzostek (46. Mleczek).