Liga okręgowa. 13 goli w Rzekuniu! Rzekunianka rozbiła Mazura [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 07 września 2024 2 Komentarze

Aż trzynaście bramek zobaczyli kibice w Rzekuniu w meczu ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Rzekunianka wygrała z Mazurem Ojrzeń 10:3 w meczu 5. kolejki. Ogromne emocje były po przerwie - gole padały co chwila!

Choć Rzekunianka od samego początku meczu miała przygniatającą przewagę, to obronę Mazura udało się przełamać dopiero po kwadransie, na listę strzelców wpisał się Sokołowski. Przed przerwą wynik podwyższył jeszcze Szczepanek, a na początku drugiej połowy ten sam zawodnik strzelił na 3:0. I się zaczęło!

Szczepanek po chwili wykorzystał podanie Skrodzkiego, strzelając na 4:0. Mazur nie odpuścił i trafił na 4:1, a ale Rzekunianka odpowiedziała golem Sokołowskiego. Później dwukrotnie do siatki trafił Mateusz Rogoziński i było już 7:1. Kibice mogli się pogubić, jaki aktualnie jest wynik, bo bramki padały co chwila! Sokołowski na 8:1, goście na 8:2... Co za tempo!

Po chwili samobój Mazura, który daje już wynik 9:2 i gol Patryka Bielewicza na 10:2. Goście nie odpuścili i zapakowali jeszcze trzecią bramkę. Jedenaście goli w drugich 45 minutach? Ci kibice, którzy obejrzeli drugą połowę, mogą być zadowoleni.

Rzekunianka Rzekuń - Mazur Ojrzeń 10:3 (2:0)