Liga okręgowa: Hat-trick Dąbrowskiego w zwycięskim meczu Troszyna

Piłka nożna 28 marca 2015 Komentarzy

KS CK Troszyn pokonał Pełtę Karniewo 6:3 w meczu 18. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Łukasza Bałazego umocnili się na drugim miejscu w tabeli.

Już w pierwszej połowie zawodnicy z powiatu ostrołęckiego wypracowali sobie pewną przewagę i na piętnastominutową pauzę schodzili z prowadzeniem 3:1. W drugiej połowie gospodarze strzelili kolejne trzy bramki, rywale odpowiedzieli dwoma golami i mecz zakończył się wynikiem 6:3 na korzyść KS CK Troszyn.

Trzy bramki dla KS CK Troszyn zdobył Remigiusz Dąbrowski. Oprócz niego do siatki przyjezdnych trafiali Piotr Bałas (dwukrotnie) oraz Sebastian Rudziński. Dwie bramki dla Pełty strzelił Paweł Dorocki, jednego gola dołożył Adam Rutkowski.

KS CK Troszyn - Pełta Karniewo 6:3 (3:1)