Liga okręgowa: Hat-trick Rudzińskiego, pewna wygrana Korony HiD [ZDJĘCIA, VIDEO]

Piłka nożna 27 kwietnia 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka pokonała GKS Strzegowo 3:1 w meczu 22. kolejki ligi okręgowej. Podopieczni Tomasza Słowika wszystkie bramki strzelili w drugiej połowie meczu - autorem trzech trafień był Sebastian Rudziński.

W pierwszej połowie działo się niewiele, obie ekipy stwarzały mało sytuacji podbramkowych i na przerwę zeszły z bezbramkowym remisem. Worek z golami rozwiązał się po przerwie. Najpierw po dośrodkowaniu z prawej strony boiska pięknym strzałem z woleja wynik otworzył Rudziński. Ten sam zawodnik dziesięć minut później zdobył druga bramkę po bardzo ciekawym i zaskakującym rozegraniu rzutu wolnego.

Rudziński nie poprzestał na dwóch golach i trafił do bramki jeszcze raz - tym razem minął bramkarza i ze stoickim spokojem skierował piłkę do siatki. Trzeciego gola dla Korony HiD obejrzeć można na naszym video.

W doliczonym czasie gry Strzegowo zdobyło honorowe trafienie po strzale z 16 metrów.

Korona HiD Ostrołęka - GKS Strzegowo 3:1 (0:0)