Liga okręgowa. Hat-trick w końcówce i trzy punkty Narwi Ostrołęka

Piłka nożna 08 sierpnia 2020 4 Komentarze

Narew Ostrołęka pokonała GKS Strzegowo 4:1 w wyjazdowym meczu 2. kolejki ligi okręgowej. Niebiesko-czerwoni wygraną zapewnili sobie dopiero w ostatnich minutach. Bohaterem został Przemysław Olesiński, który ustrzelił hat-tricka w pięć minut.

Do przerwy bramki nie padły, a na drugą połowę w lepszych nastrojach mogła wychodzić Narew, gdyż grała w przewadze jednego zawodnika po czerwonej kartce dla gospodarzy z końcówki pierwszej połowy. Jednak to piłkarze ze Strzegowa wyszli na prowadzenie już dwie minuty po wznowieniu gry. Po stałym fragmencie gry piłka została zbyt krótko wybita, trafiła na nogę zawodnika Strzegowa, a ten pięknym wolejem umieścił ją w siatce.

W 65. minucie było już 1:1. Niepilnowany Kevin Karwowski otrzymał dobre podanie i dopełnił formalności, pokonując bramkarza gospodarzy. Narew próbowała pójść za ciosem, ale długo nie mogła się przełamać. W końcu worek z bramkami rozwiązał Przemysław Olesiński - trafił trzykrotnie w ostatnich minutach meczu i dzięki temu ostrołęczanie wracają z wyjazdu z trzema punktami.

GKS Strzegowo – Narew Ostrołęka 1:4 (0:0)
Bramki: ? 47 – Karwowski 65, Olesiński 87, 89, 90+1

Narew Ostrołęka: Radczenko – Skarzyński (66. Skorupka), Borkowski, Pełtak (85. Siurnicki), Dąbrowski (75. Turek) – Jastrzębski, Białobrzeski (46. Ochrimenko), Strzeżysz, Marczak (89. Kiernozek), Karwowski – Olesiński.