Liga okręgowa. Hit na remis, a Troszyn zwycięża (wyniki, tabela)

Piłka nożna 08 września 2019 0 Komentarzy

W piątej kolejce ligi okręgowej nie brakowało emocji. Ostrołęcka Narew zdobyła jeden punkt w meczu z silną Mławianką, natomiast KS CK Troszyn wygrał w Ciechanowie. Zobacz wyniki i tabelę.

Do niekwestionowanego hitu kolejki doszło w Ostrołęce, gdzie Narew przy pełnych trybunach zmierzyła się z Mławianką. Wynik w 8. minucie meczu otworzył Maciej Rogalski - niegdyś strzelający na boiskach Ekstraklasy, obecnie gracz Mławianki. Wyrównanie przyszło w 21. minucie, tym razem piłkę w bramce umieścił Kamil Jastrzębski.

Kolejne gole padły po przerwie. W 63. minucie Dominik Lemanek (inny gracz z przeszłością w najwyższej polskiej lidze) sprawił, że to goście prowadzili. Wtedy kunszt pokazał Przemysław Olesiński, strzelił dwie bramki i w 84. minucie Narew prowadziła 3:2.

Niestety, prowadzenia nie udało się dowieźć do końca. W doliczonym czasie gry Narew straciła bramkę (autor - Tomasz Jaroszewski) i skończyło się wynikiem 3:3.

W Ciechanowie swój mecz zagrał KS CK Troszyn. Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Truszkowskiego przywozi trzy punkty po bramkach Pawła Dzbeńskiego i Dominika Dzwonkowskiego. Skończyło się wynikiem 2:1 - zobaczcie gola autorstwa Dzwonkowskiego. To był dobry strzał!