Liga okręgowa: Kamionowski dał trzy punkty Koronie

Piłka nożna 04 października 2014 Komentarzy

Korona Ostrołęka wygrała z Borutą Kuczbork 1:0 w wyjazdowym meczu 10. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Jedynego gola dla niebiesko-żółtych zdobył niezawodny Piotr Kamionowski.

Pomocnik Korony trafił do siatki w 79. minucie meczu. Do tego czasu gra była wyrównana, choć z lekkim wskazaniem na zespół z Ostrołęki. Podopieczni Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza byli jednak bardzo nieskuteczni i zwycięstwo zapewnili sobie dopiero na jedenaście minut przed końcem.

W meczu jedenastej kolejki Korona podejmie u siebie Iskrę Krasne. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę, 12 października na stadionie przy ul. Partyzantów w Ostrołęce. Więcej o meczu w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Boruta Kuczbork - Korona Ostrołęka 0:1 [0:0]