Liga okręgowa: Kapitalna seria Korony HiD - kolejne zwycięstwo!

Piłka nożna 22 kwietnia 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka pokonała Mazowsze Jednorożec 1:0 w wyjazdowym meczu 21. kolejki ligi okręgowej.  Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Piotr Kamionowski. Podopieczni Tomasza Słowika znajdują się na trzecim miejscu w tabeli.

Korona była faworytem tego spotkania i trzeba powiedzieć, że faworyt nie zawiódł oczekiwań kibiców. Beniaminek ligi okręgowej nie miał wystarczająco dużo piłkarskich argumentów by wygrać z wyżej notowanym rywalem z Ostrołęki.

W 36. minucie strzałem z dystansu popisał się Piotr Kamionowski i dał prowadzenie Koronie. Po przerwie sytuacja na boisku nie uległa zmianie i goście wygrali to spotkanie 1:0.

Korona HiD Ostrołęka ma na swoim koncie 38 punktów, zdobytych w 19. meczach. Ostrołęczanie zajmują trzecie miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie podopiecznych Tomasza Słowika już w najbliższy weekend w Ostrołęce, rywalem będzie GKS Strzegowo.

Mazowsze Jednorożec - Korona HiD Ostrołęka 0:1 (0:1)