Liga okręgowa: Korona HiD pokonała Makowiankę [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 06 kwietnia 2013 Komentarzy

Piłkarze Korony HiD Ostrołęka udanie zainaugurowali piłkarską wiosnę. Podopieczni Tomasza Słowika pokonali Makowiankę Maków Mazowiecki w meczu 19. kolejki ligi okręgowej. Bramki dla Korony strzelali Paweł Dzbeński i Patryk Wysocki. Zobacz zdjęcia z meczu ostrołęckiej drużyny!

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla podopiecznych Tomasza Słowika. Korona objęła prowadzenie po trafieniu Pawła Dzbeńskiego już na początku meczu i wynik 1:0 utrzymał się do przerwy, stąd w drugiej połowie do ataku ruszyła Makowianka. Goście za wszelką cenę próbowali zdobyć bramkę wyrównującą, lecz nadziewali się na groźne kontrataki niebiesko-żółtych. Po jednej z akcji i szarży Michała Krupki, piłkę z linii bramkowej musiał wybijać obrońca z Makowa Mazowieckiego.

Kilka minut później było już 2:0. Piłkarze Korony przeprowadzili kolejną udaną akcję a goście sfaulowali ostrołęckiego piłkarza na 20. metrze przed bramką. Rzut wolny zamieniony został na piękną bramkę przez Patryka Wysockiego. Makowianka postawiła wszystko na jedną kartę i na kilka minut przed końcem zdobyła gola kontaktowego - piłkarz gości wykończył akcję i po zagraniu wzdłuż linii bramkowej, dobił piłkę do bramki.

W doliczonym czasie gry Korona HiD miała sporo szczęścia. Podopieczni Tomasza Słowika odpuścili krycie w polu karnym i w doskonałej sytuacji znalazł się jeden z piłkarzy Makowianki. Uderzył głową wprost w środek bramki, tam gdzie stał Sebastian Szczechowiak. Trzy punkty zostały więc w Ostrołęce.

Korona HiD Ostrołęka - Makowianka Maków Mazowiecki 2:1
Bramki dla Korony: Paweł Dzbeński, Patryk Wysocki