Liga okręgowa: Korona HiD wygrała mecz z Soną

Piłka nożna 14 kwietnia 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka pokonała Sonę Nowe Miasto 3:2 w meczu 20. kolejki ligi okręgowej. Dla podopiecznych Tomasza Słowika była to już druga wygrana tej wiosny.

Trener Tomasz Słowik ma powody do zadowolenia (fot.eostroleka.pl)

Tydzień temu niebiesko-żółci pokonali Makowiankę Maków Mazowiecki 1:0. Podopieczni Tomasza Słowika lepiej zaczęli sobotni mecz, strzelając bramkę już w czwartej minucie spotkania. Goście wyrównali kilka minut później i już po dziesięciu minutach meczu było 1:1.

W czternastej minucie arbiter podyktował rzut karny, który został zamieniony na bramkę i Korona HiD ponownie wyszła na prowadzenie. Podopieczni Tomasza Słowika strzelili jeszcze "bramkę do szatni" i na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

Drugie 45 minut to ataki Sony, która chciała odrobić straty z pierwszej części gry. Udało im się to częściowo, bo piłkarze z powiatu płońskiego strzelili tylko kontaktową bramkę. Korona HiD Ostrołęka wygrała to spotkanie 3:2.

Korona HiD Ostrołęka - Sona Nowe Miasto 3:2
Bramki dla Korony: Patryk Wysocki 2, Robert Sokół