Liga okręgowa: Korona zwycięża zgodnie z planem [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 14 marca 2015 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Pełtę Karniewo 3:0 w meczu 16. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza byli zespołem o klasę lepszym i mogli nawet wygrać zdecydowanie wyżej.

Strzelanie w sobotnim starciu rozpoczął doświadczony napastnik Michał Nosek, który trafił do siatki w 21. minucie. Kilka minut później było już 2:0, a bramkę Krzysztofa Majewskiego można śmiało nazwać jednym z najciekawszych goli sezonu. Młody gracz Korony nie zdecydował się na przyjęcie piłki po podaniu i w ekwilibrystyczny sposób skierował piłkę do siatki zewnętrzną częścią stopy.

Korona miała szansę na podwyższenie wyniku, lecz Karol Kamionowski nie wykorzystał rzutu karnego. Co nie udało się Kamionowskiemu, udało się Pawłowi Dzbeńskiemu w drugiej połowie. Napastnik Korony ustalił wynik meczu na 3:0, co oznaczało świetną inaugurację rundy wiosennej. Niebiesko-żółci nadal pozostaną zdecydowanym liderem "okręgówki". Kolejny krok ku IV lidze został zrobiony!

Warto zwrócić uwagę na powrót do niebiesko-żółtych barw w wykonaniu Damiana Drężewskiego. Były młodzieżowy reprezentant Polski pojawił się na boisku na ostatnie kilka minut, zaliczając tym samym powrót po kontuzji.

Korona Ostrołęka - Pełta Karniewo 3:0 (2:0)