Liga okręgowa: KS CK Troszyn wysoko pokonał Narew! Sprawa awansu wciąż otwarta

Piłka nożna 13 czerwca 2020 28 Komentarzy

KS CK Troszyn wygrał z Narwią Ostrołęka 4:0 w drugim wiosennym meczu ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Derby regionu zdominowała drużyna z powiatu ostrołęckiego, a zwycięstwo przypieczętował... bramkarz Andrzej Łyziński.

Dla obu drużyn było to niezwykle ważne spotkanie - w pierwszej wiosennej kolejce obie ekipy nie zdołały bowiem wygrać: Narew zainkasowała tylko punkt po remisie 2:2 ze Żbikiem Nasielsk, natomiast Troszyn przegrał u siebie z Mławianką Mława 2:4.

Derby regionu należały do KS CK Troszyn. Gospodarze zdominowali boiskowe wydarzenia i już w pierwszej połowie strzelili dwie bramki: w 22. minucie wynik otworzył Jakub Stepnowski, a 11 minut później do siatki trafił Patryk Gumowski. Piłkarze ostrołęckiej Narwi, aby wygrać ten mecz, musieli zagrać dużo lepszą drugą połowę, ale to nie nastąpiło - podopieczni Marcina Truszkowskiego w 53. minucie dorzucili kolejnego gola za sprawą Dominika Dzwonkowskiego, a w 90. minucie mieli jeszcze rzut karny. Do piłki podszedł... bramkarz Andrzej Łyziński (notabene wieloletni golkiper Narwi) i przypieczętował wygraną Troszyna 4:0. Kilka minut wcześniej czerwoną kartką (za drugą żółtą) ukarany został kapitan Narwi Piotr Strzeżysz. Dla ostrołęckich piłkarzy był to kompletnie nieudany występ, za to w Troszynie - nadzieje odżyły.

W drugim sobotnim meczu Żbik Nasielsk zremisował z Mławianką Mława 0:0. W środę 17 czerwca Narew zagra na wyjeździe z Mławianką, a Troszyn pojedzie do Nasielska na starcie ze Żbikiem. Będzie to decydująca kolejna - do IV ligi awansują dwie najlepsze drużyny po tej serii gier.

KS CK Troszyn - Narew Ostrołęka 4:0 (2:0)

cz

Ciekawa będzie ostatnia kolejka. Każda drużyna ma szansę awansu.

Wieś tańczy i śpiewa

Widać że homonty nastawili się na wygranie z Narwią smutne że żadna z tych drużyn nie skorzysta z tego wyniku:(obyśta się posrali troszyniaki

...
20:38, 13 czerwca 2020

Beka

Troszyn o niebo lepszy od narwi.  Z taką grą to niech ta duma Kurpie zostanie w okręgówce.  Fajna transmisja. Nie wiem czy zauważyliście jak wyrażali się kibice Troszyna których było słychać w tele. Nie co te bura.... co ostatnio komentowalo z boku mecz z nasielskiem. Buraki.

Beka

Obejrzyj transmisje i posłuchaj tych pseudo działaczy.

...

Łyżwa strzelając karnego pokazał gdzie ma byłych kolegów....kompletny brak szacunku , poniżyl ich ale i sam sam siebie

...
21:39, 13 czerwca 2020

Beka

Jakie ponizyl.  Facet tyle serca oddał Narwi A byle chlystki kibice to tak traktują.  Pokazał klasę i spakuj. Zamknął usta tym pseudo śpiewakom.  Tak trzymaj!!!

...
21:41, 13 czerwca 2020

Gościu, Ty majaczysz,  z Całym szacunkiem. Na boisku nie powinno być kalkulacji, na boisku powinno być serce. Grasz, żeby wygrać. Proste!!

23:28, 13 czerwca 2020

Pa pa 4-ligo. Niestety jesteśmy za słabi co pokazały oba mecze.

...
00:10, 14 czerwca 2020

Beka

pogrom,kompromitacja,blamaż,łyżwa to jest bramkarz którego Narwii brakuje co udowodnił w tym meczu-bramkarz mega kozak,truszkowski kawał dobrej roboty jak wygrają w nasielsku zrobią kilka ciekawych transferów  a narew w kółko 3-4 nazwiska chodzące za trenerem

...
01:34, 14 czerwca 2020

kolega

ludzie co wy wypisujecie jest sianko jest granko mozna wypisywać obelgi na łyżwe i innych ale jaki wynik panowie prezesi działacze narwi na czele z panem tonewo co tak przed kamerami sie bujał ...............wstyd wstyd dla miasta trener to już jest po to zeby był bo ktoś musi być nawet jak uda się awansować to po co panowie?

...
01:35, 14 czerwca 2020

Raszid

Troszyn z Narwią??? Dawno się interesowałem, ale sioła i sołectwa niedługo będą z Narwią wygrywać...pospolite ruszenie strażaków ochotników z Obierwi czy skąd tam lanie sprawi

...
08:58, 14 czerwca 2020

Wieś zawsze była lepsza od Ostrołęki w gałę. Będę jeździł do Troszyna na dobry futbol.

...
10:16, 14 czerwca 2020

Lyzwa jak gral w Narwi to obecna ekipa pewnie ledwo zdawala w podstawowce wiec nie pamietaja.

Sdsd

Weźcie się Panowie w garść, mimo że Troszyn był lepszy w tym meczu, umiał być też gorszy we wcześniejszym nie zapominajmy. Pamiętajmy że byly już w naszym regionie takie twory jak łyse i Troszyn kilka lat temu, koniec końców jest tylko miejsce dla Narwi w regionie, wątpię w stabilność Troszyn w wypadku jeżeli nie awansuje w tym sezonie. To samo ma powiedziane błonianka błonie w 4 lidze południe, jeżeli nie będzie awansu do 3 to koniec kasy. Typowa polska piłka. Uwierzcie że dla regionu lepiej żeby Narew awansowała bo Troszyna nawet w ciągu kilku sezonów przy awansie może nie być. A jak awansują to zacznie się ściąganie autobusami grajków z całej Polski i z regionu możecie w pewnym momencie nikogo nie zobaczyć bo 0 wychowanków 0 akademii co chyba Troszyn już pokazał przez tyle lat. Narew liczę na Was!

...
11:42, 14 czerwca 2020

do wyżej

Był taki twór jak łyse i przypomnę tobie że znikł z mapy regionu za czasów trenera Narolewskiego. Po drugie trzon druzyny czyli mara i marczak mają prawie po 40 lat na karku i nie mają zmienników na 4 ligę ogólnie nie mamy w tej chwili ustabilizowanego składu na wyższą ligę co pokazał wczorajszy mecz troszyn grał chyba 4 młodzieżowcami w podstawowym składzie narew jednym. Troszyn ma trenera a narew raczej pana od prowadzenia treningów bo gra opiera sie na dwóch zawodnikach z srodka pola co zrobią a może się uda wczoraj marczaka nie było na boisku mara starał się ale było to za mało o obronie lepiej już nic nie mówić. Teraz można zadać pytanie po co na siłe awansować żeby za rok spaść?

gosc

wystarczy jak Troszyn i Narew pojadą na remis w środę w meczach w mławie i nasielsku i maja awans ale o awans do 4 ligi już dawno prezesi mławianki i żbika klepneli

...
01:17, 15 czerwca 2020

Sdsd

Jeśli po tej przerwie Narew nie awansuje to znaczy że połowa składu i trener do wywalenia. Ktoś ewidentnie przedwcześnie zaczął świętować awans w trakcie kwarantanny. Pawełek 2x większy, panowie jaja sobie z kibiców robicie. W troszynie to kiedyś Narew trenowała a nie przegrywała!

...
06:56, 15 czerwca 2020

Normal

Gościu z godziny 22:17, Ty jesteś tak gł.....i czy tylko udajesz? Teraz będziecie wszyscy oskarżać Mławę i Nasielsk? Nikt wam nie zabraniał wygrać w Troszynie i cieszyć się z awansu już w sobotę...... Kim Ty jesteś.....?

...
11:28, 15 czerwca 2020

666

Tylko remis w Mławie da nam awans. Ale do tego nie wystarczy tylko serducho potrzebne są jeszcze Jaja. Czarno to widzę.