Liga okręgowa. Na Narew nie ma mocnych! Pewna wygrana z Raciążem (wideo)

Piłka nożna 17 października 2020 3 Komentarze

Kolejny bardzo dobry mecz mają za sobą piłkarze Narwi Ostrołęka. Niebiesko-czerwoni potwierdzili swoją dobrą dyspozycję, pokonując w wyjazdowym starciu ligi okręgowej ekipę Błękitnych Raciąż 4:0.

Wszystkie bramki w tym meczu padały w drugiej połowie. Strzelali je: w 64. minucie Przemysław Olesiński, w 69. minucie Mateusz Pełtak, w 86. minucie Wojciech Skorupka i w 89. minucie Mateusz Turek.

Narew zagrała w składzie: Radczenko – Borkowski, Pełtak, Ochrimenko, Drężek (82. Niedźwiecki), Białobrzeski (56. Karwowski), Strzeżysz (80. Dąbrowski), Ludwiczak (18. Skorupka), Jastrzębski (70. Turek), Olesiński, Marczak.