Liga okręgowa: Narew lepsza od Mazowsza, Troszyn od Korony (zdjęcia)

Piłka nożna 19 października 2019 6 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Mazowsze Jednorożec 4:1 w spotkaniu 11. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Ostrołęczanie byli zespołem wyraźnie lepszym i zdobyli trzy punkty, wykorzystując potknięcie Mławianki Mława.

Już do przerwy piłkarze ostrołęckiej Narwi mieli powody do zadowolenia, gdyż prowadzili 2:0 po bramkach Kamila Gontarza (gol przewrotką!) i Przemysława Olesińskiego. Oprócz tego, bramkarz Mazowsza miał sporo szczęścia, a z pomocą przychodziły mu słupki i poprzeczki.

Trzeciego gola w 65. minucie dołożył Piotr Strzeżysz. Wydawało się jednak, że Narwianie zdobędą kolejne bramki, gdyż golkiper Mazowsza musiał uwijać się, jak w ukropie, raz po raz gasząc pożary pod własną bramką. Gdyby nie jego postawa, Narew mogła strzelić dużo więcej goli. Przy stanie 3:0 goście strzelili bramkę, na którą Narew opowiedziała jeszcze trafieniem Pawła Kuzi. Skończyło się wynikiem 4:1.

Skład Narwi: Stepnowski – Skorupka, Cendrowski, Pełtak (78. Skarzyński), Popieniek (65. Niedźwiecki) – Cychol (58. Kuzia), Strzeżysz (75. Karwowski), Gontarz, Jastrzębski (78. Sobotka) – Marczak, Olesiński (69. Dąbrowski).

Po końcowym gwizdku była okazja do świętowania - a to wszystko dlatego, że...

W innym dzisiejszym meczu KS CK Troszyn wygrał z Koroną Szydłowo 5:0 i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.