Liga okręgowa. Narew nadal bez porażki! Wyjazdowa wygrana z Iskrą Krasne (wideo)

Piłka nożna 14 września 2019 8 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka do udanych zaliczą sobotni wyjazd na starcie z Iskrą Krasne. Podopieczni Dariusza Narolewskiego umocnią się w ligowej czołówce, gdyż przywieźli cenne trzy punkty.

Pierwsza bramka dla niebiesko-czerwonych padła już w 9. minucie meczu, na listę strzelców kolejny raz w tym sezonie wpisał się Przemysław Olesiński. Jeszcze przed przerwą Narwianie strzelili gola numer dwa - tym razem do siatki trafił Piotr Strzeżysz.

Gospodarzom udało się złapać kontakt w 52. minucie, dzięki wykorzystanemu rzutowi karnemu. Kilka chwil później było już jednak 3:1 dla Narwi po golu Kamila Jastrzębskiego - podawał Olesiński. Później schemat się powtórzył - w 69. minucie Iskra zdobyła kontaktową bramkę po rzucie rożnym, a w 74. minucie wynik meczu na 4:2 dla Narwi ustalił Mariusz Marczak.

Kolejny mecz Narwi - 22 września (niedziela) o 16.00 w Ostrołęce na stadionie przy ul. Partyzantów. Rywalem będzie Sona Nowe Miasto.

Iskra Krasne - Narew Ostrołęka 2:4 (0:2)
Bramki dla Narwi: Olesiński 9, Strzeżysz 40, Jastrzębski 55, Marczak 74

Narew: Stepnowski – Cendrowski (70. Karwowski), Niedźwiecki, Pełtak, Skorupka – Dworecki, Strzeżysz (80. Skarzyński), Jastrzębski (86. Sobotka), Cychol (65. Kuzia) – Marczak (86. Białobrzeski), Olesiński (83. Dąbrowski).