Liga okręgowa. Narew Ostrołęka lepsza od Kryształu (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 26 maja 2021 0 Komentarzy

Narew Ostrołęka, jak na lidera ligi okręgowej przystało, odnotowała kolejne przekonujące zwycięstwo. Tym razem podopieczni Andrzeja Sieradzkiego pokonali Kryształ Glinojeck 4:0.

W 12. minucie niebiesko-czerwoni wyszli na prowadzenie. Co ciekawe, była to akcja bliźniaczo podobna do tej, po której padła bramka w Nasielsku. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, dobrze ustawiony Michał Borkowski, mocny strzał na bramkę i radość z gola.

Dwadzieścia minut później było już 2:0 dla Narwi. Po stałym fragmencie gry goście wybili piłkę na aut. Narwianie szybko wznowili, Bartłomiej Ziemak idealnie dośrodkował do Kamila Jastrzębskiego, a ten ładnym uderzeniem pokonał bramkarza rywali.

Tak padł gol na 2:0:

Bramka numer trzy padła w 45. minucie. Michał Borkowski tym razem zaliczył asystę... rzutem z autu. Po jego wyrzucie zza linii bocznej piłka trafiła wprost na głowę Przemysława Olesińskiego, a ten ustalił wynik pierwszej połowy.

W drugiej części gry kibice Narwi cieszyli się tylko raz. W 88. minucie doczekaliśmy się kolejnej składnej akcji Ziemak-Jastrzębski. Pierwszy z nich płasko dośrodkował z lewej strony, drugi wykończył akcję w stylu rasowego snajpera.

Narew mogła wygrać ten mecz dużo wyżej, sporo sytuacji było szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej części gry, co warto odnotować, pojawiło się dwóch debiutantów w pierwszym zespole: Igor Kaczorek i Damian Klec.

Narew Ostrołęka - Kryształ Glinojeck 4:0 (3:0)

Bramki: Borkowski 12, Jastrzębski 32, 88, Olesiński 45

Narew Ostrołęka: Radczenko – Niedźwiecki, Dąbrowski, Borkowski –  Ziemak, Strzeżysz, Białobrzeski (67′ Kaczorek), Karwowski – Turek (88′ Klec), Olesiński, Jastrzębski

Wyniki 19. kolejki ligi okręgowej:

GKS Strzegowo1-2Sona Nowe Miasto
GKS Pokrzywnica0-4PAF Płońsk
Narew Ostrołęka4-0Kryształ Glinojeck
MKS Ciechanów(16 czerwca)Tęcza Ojrzeń
Konopianka Konopki-Iskra Krasne
Mecz przerwany w 81. minucie przy stanie 2-2 z powodu wtargnięcia kibica na boisko. Prawdopodobnie będzie walkower dla Iskry.
Błękitni Raciąż1-1Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Żbik Nasielsk5-3Korona Szydłowo
KS Wąsewo1-1Wkra Bieżuń