Liga okręgowa. Narew wciąż niepokonana! Trzy punkty w Ojrzeniu

Piłka nożna 31 sierpnia 2019 16 Komentarzy

Narew Ostrołęka wciąż jest niepokonana w rozgrywkach ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego wygrali dziś z Tęczą Ojrzeń 4:2.

Wyjazdowe starcie z Tęczą dobrze zaczęło się dla Narwi. W 15. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego, zamieszanie pod bramką i Kamil Jastrzębski pewnym strzałem daje prowadzenie niebiesko-czerwonym. Po 32 minutach gry jest już 2:0 dla Narwi, tym razem zimną krew pod bramką gospodarzy zachowuje Mateusz Pełtak i pakuje piłkę do siatki.

Trzeci gol dla Narwi padł w 52. minucie. Wydawało się, że gospodarze wychodzą z groźną kontrą, ale została ona skasowana w okolicach środka boiska, dwa podania i Przemysław Olesiński mógł zadać kolejny cios.

Gospodarze zdołali strzelić bramkę i zatliła się dla nich nadzieja, ale zgasił ją Kamil Jastrzębski, który w 72. minucie strzelił na 4:1, praktycznie pieczętując wygraną Narwi. Tęcza jeszcze w 82. minucie strzeliła drugiego gola, ale już tylko "na otarcie łez". Trzy punkty pojechały do Ostrołęki.

Po czterech kolejkach można być optymistą. Narew zdobyła 10 punktów (3 wygrane, 1 remis).

Tęcza Ojrzeń – Narew Ostrołęka 2:4 (0:2)
Bramki dla Narwi: Jastrzębski 15, 72, Pełtak 32, Olesiński 52

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Skorupka (68. Jóźwiak), Pełtak, Niedźwiecki, Cendrowski – Cychol (74. Karwowski), Strzeżysz (85. Zygmunt), Gontarz, Jastrzębski (77. Dąbrowski) – Marczak (90. Białobrzeski), Olesiński.