Liga okręgowa: Narew wygrywa i odskakuje Mławiance! (zdjęcia)

Piłka nożna 02 listopada 2019 1 Komentarz

Narew Ostrołęka pokonała PAF Płońsk 5:2 w meczu 13. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Wiadomością dnia jest nie tylko informacja o trzech punktach dla Narwi, ale także remis Mławianki Mława z Koroną Szydłowo. Oznacza to, że Narew odskakuje Mławiance w tabeli na dwa punkty.

Narwianie pierwsi trafili do siatki, a konkretnie w 17. minucie meczu uczynił to niezawodny Przemysław Olesiński. Kibice nie zdążyli się jednak nacieszyć golem, a już było 1:1 - PAF do wyrównania doprowadził zaledwie dwie minuty później.

Asystę przy golu Olesińskiego zaliczył Mariusz Marczak i ten duet błysnął ponownie w 32. minucie. Tym razem role się odwróciły, Olesiński zagrał do Marczaka, a po jego strzale było 2:1 dla Narwi. Goście wyrównali tuż przed przerwą - po wrzutce w pole karne Kuciński mógł świętować swojego drugiego gola tego dnia. Do przerwy 2:2.

W drugiej połowie strzelała tylko Narew. W 49. minucie do siatki trafił Piotr Strzeżysz, a później dwukrotnie rywali zaskoczył Kamil Gontarz.

10 zwycięstw, 3 remisy i ZERO porażek - taki bilans Narwi robi wrażenie i pozycja lidera jest w tym wypadku jak najbardziej zasłużona. Oby tak dalej!

Narew Ostrołęka – PAF Płońsk 5:2 (2:2)
Bramki: Olesiński 17, Marczak 32, Strzeżysz 49, Gontarz 65, 80 – Kuciński 19, 45

Narew: Stepnowski (46. Drężek) – Skorupka (85. Skarzyński), Pełtak, Cendrowski (85. Niedźwiecki), Dworecki (85. Popieniek) – Jastrzębski (72. Karwowski), Strzeżysz (85. Sowa), Marczak, Gontarz – Kuzia (78. Dąbrowski), Olesiński.