Liga okręgowa. Ozdobą gol gości, lecz to Narew zwycięża przy Witosa (zdjęcia)

Piłka nożna 15 sierpnia 2020 9 Komentarzy

Narew Ostrołęka wygrała z PAF Płońsk 3:2 w meczu 3. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Gdyby bramkom przyznawano noty za styl, to goście mieliby szansę na zdobycz w Ostrołęce, lecz liczy się to co "w sieci".

Mecz zaczął się dla Narwi pechowo, bo już w 3. minucie kontuzji doznał Piotr Strzeżysz i musiał opuścić boisko. To był dopiero początek zwrotów akcji...

Na pierwszą bramkę czekaliśmy w tym meczu do 28. minuty. Podyktowany rzut karny na gola zamienił Przemysław Olesiński. Co prawda bramkarz wyczuł intencję strzelającego, lecz uderzenie było zbyt mocne, aby mógł je obronić. W 35. minucie było już 2:0, tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, celnym strzałem głową popisał się Mateusz Pełtak.

W 39. minucie goście strzelili bramkę kontaktową. I to jaką! Zawodnik PAF przejął piłkę w okolicach koła środkowego i huknął potężnie, kompletnie zaskakując Andrija Radczenkę. Do przerwy było 2:1, ale już cztery minuty po wznowieniu gry płońszczanie wyrównali. Dośrodkowanie w pole karne, potężny strzał, piłka odbija się od poprzeczki i... sędzia uznaje, że odbiła się już za linią bramkową. 2:2.

Decydująca bramka padła w 69. minucie. Narwianie przechwycili piłkę na połowie rywala, poszło błyskawiczne podanie do Mariusza Marczaka, a ten sprytnym strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał golkipera PAF. Narew wygrała 3:2 i po trzech kolejkach ma komplet zwycięstw. Oby tak dalej!

Narew Ostrołęka – PAF Płońsk 3:2 (2:1)

Bramki: Olesiński 28 (k), Pełtak 35, Marczak 69 – 39,  49

Narew Ostrołęka: Radczenko – Skorupka, Pełtak, Borkowski (88. Skarzyński), Ludwiczak – Jastrzębski (76. Kiernozek), Strzeżysz (3.Białobrzeski (50. Ochrimenko)), Dąbrowski, Marczak (89. Turek), Karwowski – Olesiński.