Liga okręgowa: Porażka Rzekunianki, Kurpik z trzema punktami [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 09 maja 2022 0 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń nie miała powodów do radości po meczu 23. kolejki okręgówki. Lepsze nastroje panowały w ekipie z Kadzidła - Kurpik pokonał Wymakracza Długosiodło po golu w doliczonym czasie gry.

Rzekunianka Rzekuń zagrała na wyjeździe z Koroną Szydłowo, ale tego meczu dobrze wspominać nie będzie. Gospodarze już w piątej minucie zaczęli strzelanie, jeszcze przed przerwą dorzucili kolejnego gola, po 10 minutach drugiej połowy było już 3:0, a w samej końcówce wykorzystali rzut karny, wieńcząc dzieło. Dla Rzekunianki to zdecydowanie mecz do zapomnienia.

Wygraną zanotował za to Kurpik Kadzidło, który rzutem na taśmę przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść, po rzucie karnym w doliczonym czasie gry, który wykorzystał Hubert Dąbkowski.

15.Błękitni Raciąż2213411718-56

Błękitni Raciąż i Iskra Krasne wycofali się z ligi po rundzie jesiennej. Wyniki Iskry zostały anulowane.