Liga okręgowa: Porażka Troszyna z Ostrovią. Zobacz wyniki 16. kolejki

Piłka nożna 19 marca 2018 4 Komentarze

Za nami pierwsza wiosenna kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Jedyny przedstawiciel powiatu ostrołęckiego - KS CK Troszyn - przegrał z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 0:2. Kluczowe okazało się ostatnie 20 minut meczu.

W 71. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Piotr Zacheja, a wynik na 6 minut przed końcem spotkania ustalił Adrian Romanik. Była to piąta porażka Troszyna w tym sezonie - mają oni na swoim koncie również siedem zwycięstw i cztery porażki. Za tydzień troszynianie zmierzą się na wyjeździe z Wkrą Bieżuń.

KS CK Troszyn - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:2 (0:0)
Bramki: 71. min - Zacheja, 84. min - Romanik.

KS CK Troszyn: 1. Tyszka - 3. Wargulewski, 4. Górski, 6. Abramczyk, 7. Bałas, 8. Śnietka, 9. Dzwonkowski, 10. P. Kamionowski, 13. Kubat (76' 19. Dąbrowski), 16. K. Kamionowski, 21. Gutowski (75' 2. Kopeć).