Liga okręgowa: Porażki Kurpika i Rzekunianki (wyniki, tabela)

Piłka nożna 22 sierpnia 2021 0 Komentarzy

W drugiej kolejce ligi okręgowej drużyny z powiatu ostrołęckiego musiały przełknąć gorycz porażki: mecze Kurpika i Rzekunianki zakończyły się wynikami 1:2.

Drugą porażkę w okręgówce poniosła drużyna Rzekunianki Rzekuń. W 17. i 24. minucie Kacpra Skierkowskiego pokonał Łukasz Barankiewicz, natomiast gol dla Rzekunia padł w 50. minucie - jego autorem był... piłkarz Sony Igor Siek, który trafił do własnej bramki.

Bez punktów z meczu z Iskrą Krasne wrócił Kurpik Kadzidło. Drużyna z powiatu ostrołęckiego przegrała 1:2. Gole dla Iskry zdobyli Bartłomiej Orłowski i Adam Błaszczak, a dla Kurpika - Adrian Gwiazda.

Status niepokonanych po dwóch kolejkach utrzymują tylko trzy zespoły: Wkra Bieżuń, PAF Płońsk i Iskra Krasne. To właśnie z tym ostatnim zespołem za tydzień zagra Rzekunianka, podczas gdy Kurpik podejmie KS Wąsewo.