Liga okręgowa. Powrót Narwi na zwycięską ścieżkę. 3:0 z Wkrą (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 26 września 2020 4 Komentarze

Piłkarze Narwi Ostrołęka wrócili na zwycięską ścieżkę w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Dziś na własnym stadionie pokonali Wkrę Bieżuń 3:0.

W 11. minucie spotkania niebiesko-czerwoni popisali się znakomitą akcją. Seria dokładnych podań, dośrodkowanie w pole karne, a tam czekał już Mariusz Marczak. Finał łatwo zgadnąć - piłka zatrzepotała w siatce po uderzeniu w kierunku dalszego słupka, a kibice mogli pierwszy raz w tym meczu (ale nie ostatni) krzyknąć: "jest!".

W 25. minucie gospodarze prowadzili już 2:0, a początek akcji był bardzo podobny, jak w przypadku pierwszego gola - długie podanie z okolic środka boiska w kierunku Przemysława Olesińskiego, tym razem jednak snajper Narwi zabrał się z piłką, nie dał się wyprzedzić obrońcy i pokonał golkipera gości w sytuacji sam na sam.

Na trzeciego gola czekaliśmy do drugiej połowy. Tym razem goście zostali zaskoczeni po akcji lewą stroną boiska i płaskim dośrodkowaniu. Mariusz Marczak bez zastanowienia uderzył z piętnastu metrów, a piłka wpadła do bramki tuż przy słupku. Od 55. minuty było 3:0.

Narwianie dowieźli ten wynik do końca meczu i dali sygnał, że porażka z Koroną Szydłowo w poprzedniej kolejce mogła być jedynie wypadkiem przy pracy.

Czołówka tabeli wygląda następująco:

NazwaM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. Żbik Nasielsk92581031-10
2. Narew 1962 Ostrołęka92480133-8
3. MKS Ciechanów92170226-6
4. Konopianka Konopki91644118-14

Pełna tabela jutro po rozegraniu wszystkich meczów. Pierwsza "czwórka" na pewno się nie zmieni.