Liga okręgowa. Punkt Troszyna w Nasielsku. Zobacz wyniki 21. kolejki i tabelę

Piłka nożna 24 kwietnia 2018 0 Komentarzy

Za nami 21. kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Jedyna drużyna z powiatu ostrołęckiego w tej lidze - KS CK Troszyn - zremisowała na wyjeździe ze Żbikiem Nasielsk. Zobacz wyniki i tabelę.

Drużyna KS CK Troszyn miała szansę na zwycięstwo w Nasielsku. Od 22. minuty troszynianie prowadzili po golu Piotra Bałasa, a w 56. minucie na 2:0 podwyższył Przemysław Śnietka. Drużyna Żbika przeprowadziła jednak udaną pogoń - Mateusz Bramowicz i Piotr Jeż sprawili, że mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Żbik Nasielsk - KS CK Troszyn 2:2 (0:1)

Bramki: 75. Bramowicz, 90+2. Jeż - 22. Bałas (k), 56. Śnietka

Troszyn: Tyszka - K. Kamionowski, Górski, A. Abramczyk, Dzwonkowski, Śnietka (75. Dąbrowski), Bałas, Gutowski, P. Kamionowski (90. Sakowski), Wargulewski, Kubat.