Liga okręgowa: Rzekunianka nie dała szans Wkrze. Wysoka wygrana!

Piłka nożna 14 października 2023 2 Komentarze

Drużyna Rzekunianki Rzekuń uszczęśliwiła kibiców, którzy w sobotę przyszli na ulicę Miłą w Rzekuniu. Gospodarze wygrali 5:0 z Wkrą Sochocin, będąc zdecydowanie lepszym zespołem w meczu 10. kolejki okręgówki.

Już w pierwszej połowie Rzekunianka pokazała, że chce zdobyć pełną pulę. Najpierw indywidualną akcję wykończył Damian Szymczyk, ten sam zawodnik podwyższył też na 2:0. Trzeciego gola, przed przerwą, zdobył Szymon Szczepanek, dobijając swój strzał z rzutu karnego.

W drugiej połowie Rzekunianka nie odpuściła - Jakub Galarski trafił z dystansu, a wynik meczu ustalił Kacper Sokołowski. 5:0 przy Miłej? Kibicom było na pewno miło zobaczyć tak grającą Rzekuniankę. Piąta wygrana w sezonie stała się faktem.

Rzekunianka Rzekuń - Wkra Sochocin 5:0 (3:0)

• 1:0 Szymczyk
  • 2:0 Szymczyk
  • 3:0 Szczepanek
  • 4:0 Galarski
  • 5:0 Sokołowski