Liga okręgowa: Rzekunianka Rzekuń ograła Wkrę Bieżuń! [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 22 września 2024 0 Komentarzy

Rzekunianka Rzekuń okazała się lepsza od Wkry Bieżuń, zwyciężając 1:0 i zapisała na swoim koncie kolejne trzy punkty w okręgówce.

W 44. minucie Mateusz Kaczyński zdobył jedyną bramkę w meczu. W drugiej połowie Wkra rzuciła wszystkie siły do ataku, chcąc odrobić straty. Rzekunianka skutecznie broniła się jednak przed atakami rywali i dowiozła zwycięstwo do końca meczu.

Dzięki tej wygranej Rzekunianka zanotowała trzy ważne punkty, które z pewnością poprawią jej sytuację w tabeli. Cieszy fakt, że choć w poprzednich meczach Rzekuń tracił sporo bramek (dużo też strzelał!), to w tym meczu skończyło się czystym kontem. To dobry prognostyk na kolejne mecze.

Rzekunianka Rzekuń - Wkra Bieżuń 1:0 (1:0)

Rzekunianka: Skierkowski - Abramczyk, Lutrzykowski (75. B. Rogoziński), Wasilewski, Skrodzki (65. Gietek), Zięba, M. Kaczyński (68. Szczepanek), Laska (77. M. Rogoziński), Dmochowski, Sokołowski (90+3. Siurnicki), Trzciński (85. Jastrzębski).