Liga okręgowa: Szczechowiak bohaterem w doliczonym czasie gry

Piłka nożna 03 kwietnia 2016 Komentarzy

Korona Ostrołęka zremisowała z Wkrą Żuromin 1:1 w wyjazdowym spotkaniu 18. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Niebiesko-żółci musieli gonić wynik, lecz zdołali doprowadzić do wyrównania za sprawą... bramkarza Sebastiana Szczechowiaka, który strzelił gola w doliczonym czasie gry.

Gospodarze objęli prowadzenie w 42. minucie za sprawą Bartosza Laskowskiego - zawodnik Wkry strzelił dość nietypową bramkę, pokonując ostrołęckiego golkipera bezpośrednio z rzutu rożnego. W drugiej połowie Korona próbowała odrabiać straty, lecz - podobnie jak w poprzednim meczu - nie mogła stworzyć sobie klarownych sytuacji. Wybawienie przyszło w drugiej minucie doliczonego czasu gry, Korona otrzymała wtedy rzut karny. Odpowiedzialność na siebie wziął bramkarz Sebastian Szczechowiak i dobrym strzałem pokonał bramkarza Wkry. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 - oznacza to, że wiosną Korona nie wygrała jeszcze żadnego meczu.

Wkra Żuromin - Korona Ostrołęka 1:1 (1:0)
Laskowski 42 - Szczechowiak 90+2

KORONA: Szczechowiak - Ludwiczak, Jastrzębski, Skarżyński, Borkowski, Jóźwiak (60' Grzyb), Górski (60' Ogonowski), Staszczuk, Nosek, Drężewski, Krawul (80' Buchalski)