Liga okręgowa: Troszyn ograł Tęczę Ojrzeń

Piłka nożna 08 października 2017 0 Komentarzy

KS CK Troszyn pokonał Tęczę Ojrzeń 3:0 w meczu 10. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Drużyna z powiatu ostrołęckiego wygraną zapewniła sobie w pierwszej połowie meczu.

Już w 6. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Kamionowski, wynik na 2:0 podwyższył Piotr Bałas, udanie egzekwując rzut karny, a jeszcze przed przerwą bramkę ustalającą wynik meczu strzelił Mateusz Kuliś. Dla Troszyna było to szóste zwycięstwo w tym sezonie. Jedyna drużyna z powiatu ostrołęckiego w okręgówce jest obecnie na trzecim miejscu w tabeli.