Liga okręgowa. Troszyn tylko na remis (wyniki, tabela)

Piłka nożna 27 marca 2018 6 Komentarzy

Za nami 17. kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Piłkarze KS CK Troszyn pojechali na mecz wyjazdowy z Wkrą Bieżuń, ale nie przywiozą z niego dobrych wspomnień.

Piłkarze KS CK Troszyn zostali zaskoczeni w Bieżuniu przez niżej notowaną Wkrę. W 47. minucie prowadzenie drużynie z powiatu ostrołęckiego dał Piotr Kamionowski. Wyrównał Miłosz Leśniewski w 76. minucie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. KS CK wystąpił w składzie: Tyszka - Abramczyk, Dzwonkowski, Górski, K. Kamionowski, Wargulewski, P. Kamionowski, Bałas, Śnietka (85. Kuliś), Gutowski, Kubat. Na ławce rezerwowych pozostali Puścian, Grochocki, Bałazy i Grabowski.