Liga okregowa. Trzy punkty Narwi Ostrołęka w Ciechanowie

Piłka nożna 17 sierpnia 2019 13 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała MKS Ciechanów 1:0 w meczu 2. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Trzy punkty zapewnił Narwi Kamil Jastrzębski.

Jastrzębski strzelił gola w 23. minucie, wykorzystując doskonałe podanie Mariusza Marczaka. Drugi z wymienionych również miał swoją szansę na gola, ale w drugiej połowie bramkarz MKS obronił strzelany przez niego rzut karny. Narwianie mieli jeszcze wiele sytuacji do strzelenia bramek, ale zabrakło skuteczności. Tak czy inaczej, pierwsze trzy punkty lądują na koncie niebiesko-czerwonych.

Kolejny mecz - 24 sierpnia o godz. 17:00 na stadionie przy Partyzantów w Ostrołęce. Rywalem będzie KS CK Troszyn, który dziś wygrał Ostrovią Ostrów Mazowiecka 2:0.

Więcej wkrótce.

...
19:32, 17 sierpnia 2019

Trotyl

Chyba Troszyn wygrał 2:0 - na stronie MZPN wyraźnie to widać.......???

...
20:17, 17 sierpnia 2019

Brawo Narew piękny gol Jastrzębia  ale jest niedosyt bo mieli tyle okazji, aby tak dalej

Normal

Do @@@, nie tak do końca znafffco. Jutro są 3 mecze a po nich Narew spadnie przynajmniej o jedno miejsce. Jutro kończy się druga kolejka.

...
09:17, 18 sierpnia 2019

punkty ważne ale gra daje wiele do życzenia oglądając mecz na fcb momentami Ciechanów prezentował się lepiej

...
11:02, 18 sierpnia 2019

Ronnie Ferrari

Ona by tak chciala tanczyc ze mna pozna noca kiedy gwiazdy bledna

...
12:51, 18 sierpnia 2019

To prawda 2 połowa brak sił w Narwi za dużo wkładają w 1 połowie i potem brakuje w dalszej części gry PS do trenera raz w tygodniu powinien biegać z nimi na dystansie co naj mniej 3 km po jakimś lesie

...
12:55, 18 sierpnia 2019

Po 2 miesiącach byście zobaczyli jak Narew by wyglądała wydolnosciowo i wytrzymalosciowo

...
19:32, 18 sierpnia 2019

gość

Co z tego, że wygrali jak Mława gromi rywali po 8 bramek na mecz. Uwaga jest taka, że Narew za mało strzela bramek przy takich wzmocnieniach. Ciekawe ile uda im się strzelisz bramek z Troszynem i Mławą? A jak przegrają albo zremisują  to co dalej? Jaki plan na końcowy rezultat. Wszyscy oczekują kolejnego awansu a nie środek tabeli, tym bardziej, że Korona raczej spadnie z 4 ligi albo kolejny raz będzie miała z jej utrzymaniem. Dobrze by było jej awansować do tej czwartej, aby było reprezentowane miasto w tejże lidze. Są tam zawodnicy, którzy chyba widnieją tylko na liście a mają kontuzje, a może zajęcia-praca? Dlatego ciężko będzie o 1-2 miejsce z takim podejściem. Ktoś napisał, że powinni biegać codziennie z trenerem, bardzo dobry pomysł. Ale czy ociężały i schorowany trener też tego chce, wątpliwe. Jak nie sam to drugi powinien tym się zająć niezwłocznie, bo może być słabiutko później z zespołami, średniakami w lidze.

Normal

Do gościa - pamiętaj, ze grali chyba chyba z dwoma najsłabszymi zespołami w lidze i stąd te wysokie wygrane 8:0 i 8:1. Ale faktycznie cały czas grają swoje aż do zabiegania przeciwnika w drugiej połowie.

...
10:23, 19 sierpnia 2019

kibic

platni hejterzy spokojnie zaden kibic Narwi nie wymaga trzech awansow z rzedu i nic sie nie stanie jesli tym razem sie nie uda awansowac. ale paka jest taka ze powinna sie bic o miesca 1-3. Narew miala teraz trudnych rywali, Ciechanow tak na miejsca 4-8, a Żbik też na 1-3. Mława grała z przyszłymi spadkowiczami a Mazowsze Jednorożec to pewnie nawet nie skończy sezonu

...
11:33, 19 sierpnia 2019

Normal

Kibicu , masz prawie całą rację. Prawie - bo Ciechanów jeśli skończy ligę na 10 miejscu to będzie ich sukces.