Liga okręgowa: Wieczfnianka odrobiła straty, Troszyn tylko z jednym punktem

Piłka nożna 24 sierpnia 2013 Komentarzy

Piłkarze KS CK Troszyn mieli ogromną szansę na podtrzymanie dobrej passy zwycięstw w obecnym sezonie. Podopieczni Przemysława Stepnowskiego prowadzili na wyjeździe z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna różnicą dwóch goli, lecz czerwona kartka skomplikowała plany troszyńskich graczy i mecz zakończył się remisem.

KS CK Troszyn

Do przerwy to KS CK dyktował warunki gry i po golach Dominika Zalewskiego i Łukasza Bałazego prowadził 2:0. Gospodarze nie składali jednak broni i w drugiej połowie zagrali bardzo ambitnie, wierząc w odrobienie strat. Na domiar złego czerwoną kartką (za drugą żółtą) został ukarany Paweł Żebrowski. Gracze Jarosława Szmyta poczuli swoją szansę i zdobyli kontaktowego gola za sprawą Macieja Komorowskiego. Ten sam zawodnik trafił do siatki drugi raz i uratował remis dla Wieczfnianki.

Gospodarze także zakończyli mecz w osłabieniu. Za drugą żółtą kartkę z boiska musiał zejść Damian Kędzierski. Mecz zakończył się remisem 2:2, co oznacza, że w trzech kolejkach drużyna z Troszyna nie przegrała żadnego meczu, notując dwa zwycięstwa oraz remis. Gracze z powiatu ostrołęckiego mają na swoim koncie siedem punktów.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - KS CK Troszyn 2:2 (0:2)