Liga okręgowa z udziałem Narwi Ostrołęka rusza 1 sierpnia. Zobacz harmonogram gier

Piłka nożna 11 lipca 2020 1 Komentarz

Piłkarze Narwi Ostrołęka rozgrywki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2020/21 rozpoczną na początku sierpnia meczem domowym z GKS Pokrzywnica, a zakończą w połowie listopada - także u siebie - starciem z Soną Nowe Miasto. Zobacz terminarz okręgówki na zbliżającą się piłkarską jesień.

Piłkarze Narwi Ostrołęka rozgrywki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej w sezonie 2020/21 rozpoczną na początku sierpnia meczem domowym z GKS Pokrzywnica, a zakończą w połowie listopada - także u siebie - starciem z Soną Nowe Miasto. Zobacz terminarz okręgówki na zbliżającą się piłkarską jesień.

1. kolejka - 1-2 sierpnia

Korona Szydłowo - Sona Nowe Miasto

Wkra Bieżuń - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

KS Wąsewo - Iskra Krasne

Żbik Nasielsk - Tęcza Ojrzeń

Błękitni Raciąż - Kryształ Glinojeck

Konopianka Konopki - PAF Płońsk

MKS Ciechanów - GKS Strzegowo

Narew 1962 Ostrołęka - GKS Pokrzywnica

2. kolejka - 8-9 sierpnia

Sona Nowe Miasto - GKS Pokrzywnica

GKS Strzegowo - Narew 1962 Ostrołęka

PAF Płońsk - MKS Ciechanów

Kryształ Glinojeck - Konopianka Konopki

Tęcza Ojrzeń - Błękitni Raciąż

Iskra Krasne - Żbik Nasielsk

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - KS Wąsewo

Korona Szydłowo - Wkra Bieżuń

3. kolejka - 15-16 sierpnia

Wkra Bieżuń - Sona Nowe Miasto

KS Wąsewo - Korona Szydłowo

Żbik Nasielsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Błękitni Raciąż - Iskra Krasne

Konopianka Konopki - Tęcza Ojrzeń

MKS Ciechanów - Kryształ Glinojeck

Narew 1962 Ostrołęka - PAF Płońsk

GKS Pokrzywnica - GKS Strzegowo

4. kolejka - 22-23 sierpnia

Sona Nowe Miasto - GKS Strzegowo

PAF Płońsk - GKS Pokrzywnica

Kryształ Glinojeck - Narew 1962 Ostrołęka

Tęcza Ojrzeń - MKS Ciechanów

Iskra Krasne - Konopianka Konopki

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Błękitni Raciąż

Korona Szydłowo - Żbik Nasielsk

Wkra Bieżuń - KS Wąsewo

5. kolejka - 29-30 sierpnia

KS Wąsewo - Sona Nowe Miasto

Żbik Nasielsk - Wkra Bieżuń

Błękitni Raciąż - Korona Szydłowo

Konopianka Konopki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

MKS Ciechanów - Iskra Krasne

Narew 1962 Ostrołęka - Tęcza Ojrzeń

GKS Pokrzywnica - Kryształ Glinojeck

GKS Strzegowo - PAF Płońsk

6. kolejka - 5-6 września

Sona Nowe Miasto - PAF Płońsk

Kryształ Glinojeck - GKS Strzegowo

Tęcza Ojrzeń - GKS Pokrzywnica

Iskra Krasne - Narew 1962 Ostrołęka

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Ciechanów

Korona Szydłowo - Konopianka Konopki

Wkra Bieżuń - Błękitni Raciąż

KS Wąsewo - Żbik Nasielsk

7. kolejka - 12-13 września

Żbik Nasielsk - Sona Nowe Miasto

Błękitni Raciąż - KS Wąsewo

Konopianka Konopki - Wkra Bieżuń

MKS Ciechanów - Korona Szydłowo

Narew 1962 Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

GKS Pokrzywnica - Iskra Krasne

GKS Strzegowo - Tęcza Ojrzeń

PAF Płońsk - Kryształ Glinojeck

8. kolejka - 19-20 września

Sona Nowe Miasto - Kryształ Glinojeck

Tęcza Ojrzeń - PAF Płońsk

Iskra Krasne - GKS Strzegowo

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - GKS Pokrzywnica

Korona Szydłowo - Narew 1962 Ostrołęka

Wkra Bieżuń - MKS Ciechanów

KS Wąsewo - Konopianka Konopki

Żbik Nasielsk - Błękitni Raciąż

9. kolejka - 26-27 września

Błękitni Raciąż - Sona Nowe Miasto

Konopianka Konopki - Żbik Nasielsk

MKS Ciechanów - KS Wąsewo

Narew 1962 Ostrołęka - Wkra Bieżuń

GKS Pokrzywnica - Korona Szydłowo

GKS Strzegowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

PAF Płońsk - Iskra Krasne

Kryształ Glinojeck - Tęcza Ojrzeń

10. kolejka - 3-4 października

Sona Nowe Miasto - Tęcza Ojrzeń

Iskra Krasne - Kryształ Glinojeck

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - PAF Płońsk

Korona Szydłowo - GKS Strzegowo

Wkra Bieżuń - GKS Pokrzywnica

KS Wąsewo - Narew 1962 Ostrołęka

Żbik Nasielsk - MKS Ciechanów

Błękitni Raciąż - Konopianka Konopki

11. kolejka - 10-11 października

Konopianka Konopki - Sona Nowe Miasto

MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż

Narew 1962 Ostrołęka - Żbik Nasielsk

GKS Pokrzywnica - KS Wąsewo

GKS Strzegowo - Wkra Bieżuń

PAF Płońsk - Korona Szydłowo

Kryształ Glinojeck - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Tęcza Ojrzeń - Iskra Krasne

12. kolejka - 17-18 października

Sona Nowe Miasto - Iskra Krasne

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Tęcza Ojrzeń

Korona Szydłowo - Kryształ Glinojeck

Wkra Bieżuń - PAF Płońsk

KS Wąsewo - GKS Strzegowo

Żbik Nasielsk - GKS Pokrzywnica

Błękitni Raciąż - Narew 1962 Ostrołęka

Konopianka Konopki - MKS Ciechanów

13. kolejka - 24-25 października

MKS Ciechanów - Sona Nowe Miasto

Narew 1962 Ostrołęka - Konopianka Konopki

GKS Pokrzywnica - Błękitni Raciąż

GKS Strzegowo - Żbik Nasielsk

PAF Płońsk - KS Wąsewo

Kryształ Glinojeck - Wkra Bieżuń

Tęcza Ojrzeń - Korona Szydłowo

Iskra Krasne - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

14. kolejka - 7-8 listopada

Sona Nowe Miasto - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Korona Szydłowo - Iskra Krasne

Wkra Bieżuń - Tęcza Ojrzeń

KS Wąsewo - Kryształ Glinojeck

Żbik Nasielsk - PAF Płońsk

Błękitni Raciąż - GKS Strzegowo

Konopianka Konopki - GKS Pokrzywnica

MKS Ciechanów - Narew 1962 Ostrołęka

15. kolejka - 14-15 listopada

Narew 1962 Ostrołęka - Sona Nowe Miasto

GKS Pokrzywnica - MKS Ciechanów

GKS Strzegowo - Konopianka Konopki

PAF Płońsk - Błękitni Raciąż

Kryształ Glinojeck - Żbik Nasielsk

Tęcza Ojrzeń - KS Wąsewo

Iskra Krasne - Wkra Bieżuń

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona Szydłowo

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
14:42, 11 lipca 2020

Ki

Narew Pany!



Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.