Liga siódemek po raz szesnasty (zapisy)

Piłka nożna 21 marca 2018 2 Komentarze

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej organizuje po raz szesnasty amatorskie rozgrywki w piłkę nożną siedmioosobową. Rozpoczęcie Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej planowane jest na piątek, 13 kwietnia. Obecnie trwają zapisy.Pisemne zgłoszenia przyjmowane są w MZOS-TiIT w Ostrołęce przy ul. Hallera 10 pokój nr 10 lub drogą poczty elektronicznej na adres: marketing1@mzostiit.ostroleka.pl. Terminarz rozgrywek zostanie opublikowany po zgłoszeniu się wszystkich zainteresowanych zespołów. Szczegółowe informacje na temat rozgrywek pod numerem tel. 29 760 68 68 wew. 17.

Zainteresowanie rozgrywkami z sezonu na sezon wcale nie słabnie, a dla lokalnych firm jest to dodatkowa możliwość reklamy poprzez sport. Dla wszystkich zespołów czekają nagrody od sponsorów, które zostaną wręczone najlepszym zawodnikom i rozlosowane wśród wszystkich uczestników piłkarskich zmagań.

- Serdecznie zapraszam do rywalizacji we wiosennej odsłonie rozgrywek - mówi główny organizator i pomysłodawca rozgrywek Robert Juchniewicz. - Z pewnością aura będzie dla piłkarzy zdecydowanie bardziej przyjazna, niż jesienią. Ze swojej strony chcemy zapewnić jeszcze lepszą i szybszą informację o rozegranych spotkaniach. Na bieżąco będziemy prowadzić klasyfikację strzelców. Przewidujemy również niespodzianki dla piłkarzy w trakcie rozgrywek.

Z pewnością emocji w tym sezonie nie zabraknie. W tegorocznej edycji do gry w poszczególnych zespołach mogą zostać dopuszczeni dwaj zawodnicy z A i B klasy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
08:53, 22 marca 2018

Gosc

Żaden nie powinień grać  

ocena: -         zgłoś
...
09:02, 23 marca 2018

grajek

Druzyny powinne sie wypiąc na te 7 za to jak zarząd mosiru traktowal ludzi grających w NLF  co chwile zmieniajac daty wiekszosci kolejek.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.