Liga siódemek rusza w najbliższy piątek

Piłka nożna 18 kwietnia 2017 1 Komentarz

Przed nami 14. edycja Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, czyli popularnej ligi siódemek. Do rywalizacji przystąpi jedenaście siedmioosobowych ekip. Organizatorzy ogłosili już terminarz rozgrywek - pierwsza kolejka odbędzie się już 21 kwietnia.

W rozgrywkach ligi siódemek zagrają: FH Lider, KGB, Myjnia Auto Chrom, Bruk-Tom Rzekuń, FC Łęg Przedmiejski, Autokasacja Ławy, Jurand Team, LZS Olszewka, Revo Cosmetics, Budowlani i Farmaceuci. Organizatorem zawodów jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Pierwsza kolejka obejmuje pięć spotkań. O godzinie 19.30 na boisko wybiegną Bruk-Tom Rzekuń i Budowlani, o 20.20 odbędą się dwa spotkania: Jurand Team - LZS Olszewka i Autokasacja - Myjnia Auto Chrom, z kolei o 21.10 w szranki staną Farmaceuci - Revo Cosmetics i FH Lider - KGB. Wszystkie mecze rozegrane zostaną na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa. Zakończenie ligi zaplanowano na 23 czerwca.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
09:45, 19 kwietnia 2017

Nygus

Uważajcie
Budowlani
was rozwala widziałem jak grają

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.