zdjecie 7405
zdjecie 7405

Ligi młodzieżowe wciąż grają (zdjęcia)

Piłka nożna 20 października 2017 0 Komentarzy

W poprzedni weekend odbyły się kolejne spotkania młodych piłkarzy z naszego regionu. Zobacz jak poszło zawodnikom z Ostrołęki, Goworowa, Łysych, Myszyńca czy Baranowa.

Juniorzy Narwi Ostrołęka z rocznika 2002 pokonali na wyjeździe Borutę Kuczbork 4:3 i zajmują już drugie miejsce w I lidze okręgowej. Bramki dla Narwi strzelali: Sieruta 2, Mamiński, Żendzian. W tym samym roczniku, ale w I lidze wojewódzkiej ostrołęcka Korona przegrała na wyjeździe z Wisłą Płock 0:2.

Przechodzimy do rocznika 2003 i I ligi wojewódzkiej C1. Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej pokonała na wyjeździe PAF Płońsk 2:0 po golach Grodzkiego i Kempistego. Z kolei w I lidze okręgowej C1 Korona Ostrołęka pokonała Błękitnych Raciąż 2:1 (bramki: Sakowski, Białobrzeski), a Aldo Bartnik Myszyniec przegrał z Koroną Karolinowo 0:3. W ekstralidze trampkarzy C2 - rocznik 2004 -  piłkarze APN Ostrołęka ulegli Legii Warszawa przy Łazienkowskiej aż 0:11. W lidze okręgowej tego samego rocznika Korona Ostrołęka przegrała na wyjeździe z Młodymi Orłami Pułtusk 1:5 (bramka: Szczubełek).

W lidze młodzików drużyna APN Ostrołęka 2006 pokonała Koronę Szydłowo 5:0, cztery bramki strzelił Jakub Trzciński, jedną dołożył Bartosz Gołaszewski. Zobacz galerię zdjęć z tego meczu. Ich rok starsi koledzy z APN, grający w innej grupie, pokonali z kolei KS CK Troszyn 6:1 - bramki strzelili Dominik Brzostek (dwie), Krystian Roman, Kacper Bąk, Jakub Bieńkowski i Maciej Grabowski. Zobacz galerię zdjęć z tego meczu. W tej samej lidze Złota Ostrołęka wygrała z Orzem Goworowo 6:0 po golach Geżyńskiego, Garlińskiego, Suchcickiego (dwóch) i Miłoszewskiego (dwóch), a Tęcza Łyse przegrała na wjeździe z UKS AP Ostrów Mazowiecka 1:2 po golu Szmigla.

W grupie drugiej ligi młodzików D2 Korona II Ostrołęka zremisowała z GKS Świercze 2:2, bramki dla Korony strzelili Śmiałek i Późniewski. Z kolei Korona I Ostrołęka wygrała ze Świtem Baranowo 6:0. Z kolei w rywalizacji orlików E1 Korona Ostrołęka przegrała z UKS AP Ostrów Mazowiecka 4:5 - bramki strzelili Maciak (dwie), Godziebiewski i Szelkowski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.