zdjecie 7612

Łukasz Grzeszczyk przejdzie zabieg operacyjny

Piłka nożna 08 lipca 2017 0 Komentarzy

Ostrołęczanin Łukasz Grzeszczyk opuści początek sezonu I ligi piłkarskiej. Kapitan GKS Tychy w przyszłym tygodniu podda się zabiegowi operacyjnemu, po którym czeka go dwa miesiące przerwy.

O konieczności operacyjnego leczenia urazów Łukasza Grzeszczyka poinformowała oficjalna strona internetowa GKS Tychy. -  W przyszlym tygodniu Grzeszczyk przejdzie zabieg operacyjny w ośrodku Galen w Bieruniu. Będzie on polegał na wprowadzeniu siatek tytanowych, które mają wzmocnić strukturę więzadła oraz mięśnie - czytamy.

Warto podkreślić zaangażowanie, z jakim Grzeszczyk grał w poprzednim sezonie. Niemal przez całe rozgrywki zmagał się z urazem pachwiny oraz przyczepów mięśni brzucha, ale grał na środkach przeciwbólowych na własną odpowiedzialność, bo jako kapitan chciał pomóc GKS-owi w utrzymaniu się na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Udało się, więc teraz czas zadbać o zdrowie. Do treningów Grzeszczyk powinien wrócić ok. osiem tygodni po operacji.

Łukasz Grzeszczyk 29 lipca skończy 30 lat. Jest wychowankiem Narwi Ostrołęka, występował także m.in. w Wiśle Płock, Widzewie Łódź, Zniczu Pruszków, GKS Bełchatów, Warcie Poznań, Sandecji Nowy Sącz, a ostatnio w GKS Tychy, którego jest kapitanem i z którym w sezonie 2015/16 wywalczył awans do I ligi.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.