Łukasz Zaniewski na dwa lata w Motorze Lublin

Piłka nożna 14 lipca 2016 Komentarzy

Wychowanek ostrołęckiej Korony Łukasz Zaniewski ponownie zmienił klub. Trzecioligowy Motor Lublin będzie już... piętnastym klubem w karierze niespełna 25-letniego gracza. Dwuletni kontrakt z kandydatem do awansu do II ligi był poprzedzony bardzo dobrą grą Zaniewskiego w ekipie ŁKS Łomża.W poprzednim sezonie Łukasz Zaniewski wystąpił w 27 spotkaniach III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej, strzelając 17 bramek. Dobra postawa ostrołęczanina nie umknęła uwadze klubów z całej Polski. Okazało się, że najlepszą ofertę Zaniewskiemu złożył Motor Lublin, trzecioligowiec z aspiracjami na awans do drugiej ligi. Napastnik, który pierwsze piłkarskie kroki stawiał w OTS Korona, podpisał dwuletnią umowę.

Ciekawostką jest, iż Zaniewski - mimo młodego wieku - ma za sobą już doświadczenie w piętnastu klubach! Reprezentował już barwy Korony Ostrołęka, LUKS Czerwin, Jagiellonii Białystok, Narwi Ostrołęka, GLKS Nadarzy, Olimpii Elbląg, Dolcanu Ząbki, Okocimskiego Brzesko, Resovii Rzeszów, Pogoni Siedlce, Nadwiślanu Góra, Legionovii Legionowo, BSV Schwarz-Weiß Rehden (Niemcy) i ostatnio ŁKS Łomża. Ostatni mecz w Ostrołęce Zaniewski zagrał w barwach ostrołęckiej Narwi dokładnie 13 listopada 2010 roku, wpisał się wtedy na listę strzelców w wygranym 3:1 meczu III ligi z Wartą Sieradz.

Więcej informacji o wychowankach ostrołęckich klubów, grających w klubach na terenie całego kraju już jutro w naszym serwisie sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.