Łyse i Troszyn wciąż na czele okręgówki

Piłka nożna 22 września 2015 Komentarzy

Piłkarze Tęczy JBB Łyse oraz KS CK Troszyn wciąż znajdują się na czele tabeli ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Oba zespoły w ubiegły weekend odniosły ważne zwycięstwa.

Siódmą wygraną w ósmym meczu zanotowała ekipa z Łysych. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wygrali na wyjeździe ze Żbikiem Nasielsk 4:1, już do przerwy wygrywając 3:0. Kolejny raz dał o sobie znać najlepszy strzelec "okręgówki" Marek Cichy - tym razem strzelił on jedną bramkę, po ośmiu meczach ma ich na swoim koncie aż czternaście.

Trudniej miał KS CK Troszyn, który w Żurominie przegrywał 0:1 po golu Tomasza Kamińskiego. Podopieczni Łukasza Bałazego zdołali jednak szybko wyrównać za sprawą Piotra Bałasa, a w drugiej połowie zwycięstwo Troszynowi zapewnił Kamil Grochocki. KS CK to jedyny niepokonany zespół okręgówki - drużyna z powiatu ostrołęckiego wygrała 6 spotkań, ma też na koncie 2 remisy.