Maj pełen emocji na obiektach MZOS-TiIT

Inne 03 maja 2017 0 Komentarzy

Kilka ciekawych imprez sportowych zaplanowano na obiektach MZOS-TiIT w rozpoczynającym się miesiącu. Będą to m.in. duży turniej tenisowy na otwarcie kortów przy Hallera, Półmaraton Kurpiowski, siatkarski Memoriał im. A. Gołasia czy klubowe mistrzostwa MKKK Shinkyokoushin w karate. Zobacz program.

Już w najbliższą sobotę w hali im. A. Gołasia odbędą się VI Mistrzostwa MKKK dla dzieci trenujących w Międzyszkolnym Klubie Karate Kyokoushin. Początek imprezy o godz. 9.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia. Fani tenisa ucieszą się na wieść o zbliżającym się turnieju otwarcia kortów przy Hallera. W dniach 13-14 maja przeżyjemy sporo emocji, a także zobaczymy pokazowy mecz między Klaudią Jans-Ignacik a Martą Domachowską. Rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie.

Emocji nie zabraknie w ostatni weekend maja - to wtedy rozegrane zostaną dwie duże imprezy. W hali im. A. Gołasia trwał będzie Memoriał Arkadiusza Gołasia organizowany przez UKS Olimp Ostrołęka, MZOS-TiIT i Gimnazjum nr 1, a ulicami Ostrołęki przebiegną wtedy uczestnicy Półmaratonu Kurpiowskiego i Kurpiowskiej Dziesiątki.

Pełen wykaz imprez sportowych na obiektach MZOS-TiIT Ostrołęka w maju 2017 r. dostępny jest w załączniku.   (81,59 KB)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.