Majkowski uratował remis KS CK Troszyn

Piłka nożna 12 września 2020 10 Komentarzy

Niezwykle emocjonujące ostatnie 20 minut meczu obejrzeli kibice w Troszynie. Starcie KS CK z Hutnikiem Warszawa przyspieszyło zdecydowanie w ostatnich momentach. 2:0 prowadzili już goście, ale zespół z powiatu ostrołęckiego pokazał charakter i wywalczył jeden punkt.

Goście wyszli na prowadzenie w 70. minucie po golu Pawła Giela. Po 10 minutach było już 2:0 dla warszawskiego zespołu po golu Macieja Knapa. Wydawało się, że trzy punkty pojadą do stolicy, ale od czego jest Kamil Majkowski?

Najpierw w 82 minucie gola kontaktowego zdobył Marcin Kraska, a w doliczonym czasie gry Kamil Majkowski podszedł do rzutu karnego. Doświadczony zawodnik wytrzymał presję, strzelił bramkę, która ustaliła wynik meczu na 2:2.

Cztery zwycięstwa, jeden remis, dwie porażki - to dotychczasowy bilans beniaminka IV ligi KS CK Troszyn. A już za tydzień hitowe starcie w Mławie z miejscową Mławianką.