Mamy wicemistrzynie Mazowsza w koszykówce 3x3!

Koszykówka 01 czerwca 2023 0 Komentarzy

Koszykarki Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce wzięły udział w rozgrywkach o tytuł mistrzyń Mazowsza w ramach igrzysk młodzieży szkolnej. Zawodniczki SP10 w koszykówce 3x3 zdobyły srebrny medal.

Rywalizacja o tytuł była niezwykle zacięta, bowiem trzy pierwsze drużyny zgromadziły... taką samą ilość punktów. SP 3 Łomianki, SP 10 Ostrołęka i SP 5 Wołomin - taka była kolejność na podium, co oznacza, że wicemistrzostwo trafiło do ostrołęckich koszykarek.

Zawodniczki SP 10 Ostrołęka w turnieju w Ostrowi Mazowieckiej pokonały PSP Zatory 22:3, SP 5 Wołomin 16:7 i SP 4 Sokołów Podlaski 15:7, a przegrały jedynie z SP 3 Łomianki 7:14.

Skład SP 10 Ostrołęka: Maja Kaczmarczyk, Malwina Kruszewska, Oliwia Woźniak, Maja Zięba.