zdjecie 473

Marcin Różalski gościem Fight Academy Ostrołęka

Sporty walki 22 grudnia 2014 Komentarzy

21 grudnia obyło się seminarium szkoleniowe z Marcinem Różalskim, czołowym zawodnikiem K1 i MUAY THAI w wadze ciężkiej w naszym kraju, obecnie zawodnikiem federacji KSW. Spotkanie zorganizował klub Fight Academy Ostrołęka.

21 grudnia obyło się seminarium szkoleniowe z Marcinem Różalskim, czołowym zawodnikiem K1 i MUAY THAI w wadze ciężkiej w naszym kraju, obecnie zawodnikiem federacji KSW. Spotkanie zorganizował klub Fight Academy Ostrołęka.

Początkowo odbyło się seminarium dla grupy początkującej, następnie dla grupy zaawansowanej. Łącznie w obu treningach wzięło udział około pięćdziesiąt osób.

Podczas seminarium Marcin demonstrował swoje kombinacje, poprawiał błędy, korygował i starał się przekazać jak najwięcej swojej praktycznej wiedzy. Dodatkowo na seminariach wprowadził elementy klinczu tajskiego.

- Każde seminarium trwało ponad dwie godziny, lecz czas minął bardzo szybko i na pewno nie był zmarnowany, każdy wyciągnął z treningu jakąś lekcję. Cieszymy się, że było tak duże zainteresowanie. Po nowym roku czekają nas kolejne seminaria - czytamy na profilu Fight Academy na Facebooku.

Marcin Różalski urodził się 29 lipca 1978 w Płocku. Jest to polski zawodowy kick-boxer i zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej, były mistrz świata organizacji ISKA i WKA w formule K-1.W 2010 roku podpisał kontrakt z organizacją Konfrontacja Sztuk Walki na występy w mieszanych sztukach walki (MMA). Zadebiutował 19 marca 2011 roku podczas gali KSW XV w Warszawie, gdy pokonał przez techniczny nokaut Marcina Bartkiewicza (walka została przerwana z powodu rozcięcia na głowie Bartkiewicza). Dwa miesiące później, na KSW XVI Różalski po raz kolejny tryumfował z powodu kontuzji rywala, gdy walczący z nim Rosjanin Siergiej Szemietow doznał urazu ręki. 25 lutego 2012 roku w walce wieczoru na gali KSW XVIII: Unfinished Sympathy przegrał w pierwszej rundzie z Holendrem Valentijnem Overeemem, który na kilka dni przed walką zastąpił kontuzjowanego Jérôme'a Le Bannera. 28 września 2013 roku poddał innego kickboksera Pawła Słowińskiego duszeniem zza pleców w 1. rundzie. 22 marca 2014 roku pokonał Nicka Rossborougha w drugiej rundzie przez techniczny nokaut. 4 października 2014 roku na KSW 28 przegrał przez poddanie z Peterem Grahamem z powodu kontuzji kolana.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.